Kilka słów o BK-Invest

Na rynku deweloperskim jesteśmy nową firmą, jednak tworzą ją ludzie, którzy z branżą budowlaną na rynku opolskim i ogólnopolskim związani są już od ponad 15 lat.

Oferujemy usługi tylko i wyłącznie na wysokim poziomie, nasza uczciwość, sumienność i dbałość o szczegóły jest nasza absolutną zaletą.

Początki naszej firmy zaczęły się od zakupu i wynajmu nieruchomości w mieście Opolu, z racji posiadanych doświadczeń w budowie domów jednorodzinnych postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność również w tym segmencie rynku.

Obecnie zakupiliśmy kilka nieruchomości gruntowych na terenie miasta Opola na których rozpoczynamy budowę domów jednorodzinnych, domów szeregowych jak i domów czteromieszkaniowych w bardzo atrakcyjnych zielonych terenach naszego miasta.

Naszym celem jest sprostać oczekiwaniom Klientów poprzez tworzenie komfortowych, przyjaznych i jednocześnie funkcjonalnych inwestycji. Wyróżnia nas pasja do budowania oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. W ramach kompleksowej obsługi oferujemy partnerskie relacje, doradztwo oraz wsparcie w uzyskaniu kredytu na zakup działki lub domu. Zaufaj nam, aby cieszyć się wymarzonym miejscem dla siebie i rodziny!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!